Facebook Twitter Kontakt
GO
GO ARCTIC GO ARCTIC MAPA GO IRAN GO IRAN MAPA GO INDIA GO INDIA MAPA GO CHINA GO CHINA MAPA GO AFRICA GO AFRICA MAPA GO ASEAN GO ASEAN MAPA MAPA

Aktualności

20 lutego 2017 GO CHINA

Rynek spożywczy w Chinach. Jak ugryźć Państwo Środka? - SZKOLENIE

Rynek importowanej żywności w Chinach rozwija się dynamicznie za sprawą dużej popularności produktów zagranicznych wśród chińskich konsumentów. Chińczycy cenią sobie produkty najwyższej jakości, jak również wygodę przy zakupach. Zwyczaje żywieniowe różnią się jednak w poszczególnych regionach Chin. O czym jeszcze warto pamiętać wchodząc na ten bardzo konkurencyjny rynek? Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza 7 marca br. na całodniowe szkolenie pt. "Rynek spożywczy w Chinach. Jak ugryźć Państwo Środka".

16 lutego 2017 GO AFRICA

Pomorska SSE i Strefa Kanału Sueskiego podpisały porozumienie

W trakcie wizyty w Polsce ministra Strefy Ekonomicznej Kanału Sueskiego Ahmeda Darwisha Egipcjanie podpisali porozumienie o współpracy z Pomorską SSE. Doświadczenia pomorskiej strefy w obszarze rozwoju przemysłu, logistyki, zasobów ludzkich i inżynierii mają dla Egipcjan istotne znaczenie.

8 lutego 2017 GO CHINA

Plany udziału WPHI w Pekinie w targach China Food & Drinks Fair (CFDF) w Chengdu

WPHI w Pekinie organizuje stoisko dla polskich firm na targach China Food & Drink Fair w Chengdu(23-25 marca) i spotkania B2B z lokalnymi importerami żywności w Chengdu i Chongqingu (odpowiednio 21 i 22 marca). Wydział zaprasza do bezpłatnego udziału w tych wydarzeniach firmy, które zajmują się produkcją i handlem artykułami spożywczymi z Polski.

7 lutego 2017 GO AFRICA

Forum Biznesu Polska-Tunezja

14 lutego 2017 roku w Warszawie odbędzie się Forum Biznesu Polska-Tunezja z udziałem przedstawicieli tunezyjskiego biznesu z sektorów: rolno-spożywczy, przetwórstwo i konfekcjonowanie owoców i warzyw (import i eksport), ryby, słodycze, nowoczesne wyroby dekoracyjne, wyroby rękodzieła, rzemiosło artystyczne, artykuły wyposażenia wnętrz oraz sektor kolejowy.

Wydarzenia

Wydarzenia

Niedz.
Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pt
Sob.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Programy

powered by WEB interface

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij