Facebook Twitter Kontakt
GO
GO ARCTIC GO ARCTIC MAPA GO IRAN GO IRAN MAPA GO INDIA GO INDIA MAPA GO CHINA GO CHINA MAPA GO AFRICA GO AFRICA MAPA GO ASEAN GO ASEAN MAPA MAPA

Aktualności

21 lutego 2018 GO CHINA

Gdzie i za ile - czyli przewodnik jak inwestować w Chinach

Polska Agencja Inwestycji i Handlu ma zaszczyt zaprosić na całodniowe seminarium pt. "Gdzie i za ile - czyli przewodnik jak inwestować w Chinach", które odbędzie się w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu 21 lutego 2018 r. Seminarium poprowadzi Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego Agencji w Szanghaju - dr Andrzej Juchniewicz, który posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu wsparcia polskim przedsiębiorcom na rynku chińskim.

13 lutego 2018 GO AFRICA

TARGI ROLNICZE NAMPO, 15-18 MAJA 2018 BOTHAVILLE, RPA

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zaprasza do udziału w targach rolniczych NAMPO - Harvest Day, które odbędą się w dniach 15 - 18 maja br. w Bothaville w Republice Południowej Afryki.

1 lutego 2018 GO AFRICA

I Kenijsko-Polski Szczyt eZdrowia

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do czynnego udziału w  I Polsko-Kenijskim Szczycie Zdrowia. Celem szczytu  jest umożliwienie wymiany  doświadczeń w obszarze regulacji i biznesu w zakresie wprowadzania telemedycyny i e-zdrowia do sektora opieki zdrowotnej. Współorganizatorami konferencji są Polska Federacja Szpitali oraz eMedica ltd.

26 stycznia 2018 GO CHINA

Rusza rejestracja na targi CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018

W imieniu Ministry of Commerce of the People’s Republic of China oraz Shanghai Municipal People’s Government już dziś zapraszamy na organizowane w listopadzie 2018 w Szanghaju targi CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO. Targi zostały ogłoszone przez samego Prezydenta Chin - Xi Jinpinga i skupione będą wyłącznie na imporcie! To wydarzenie to ważny krok ku liberalizacji handlu i otwarciu chińskiego rynku na artykuły importowane. Chińscy organizatorzy gwarantują obecność agentów handlowych, dystrybutorów i przedstawicieli sieci zakupowych. Ponadto, misji handlowej przewodniczył będzie przedstawiciel polskiego rządu!

Wydarzenia

Wydarzenia

Niedz.
Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pt
Sob.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Programy

powered by WEB interface

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij