Facebook Twitter Kontakt
GO
GO ARCTIC GO ARCTIC MAPA GO IRAN GO IRAN MAPA GO INDIA GO INDIA MAPA GO CHINA GO CHINA MAPA GO AFRICA GO AFRICA MAPA GO ASEAN GO ASEAN MAPA MAPA

Aktualności

5 listopada 2018 GO CHINA

China International Import Expo

Targi China International Import Expo to pierwsza tego rodzaju impreza pod patronatem samego Prezydenta Chin - Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania polskich produktów oraz nawiązania kontaktów z dystrybutorami, agentami handlowymi i kupcami.

5 listopada 2018 GO CHINA

Rusza rejestracja na targi CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018

W imieniu Ministry of Commerce of the People’s Republic of China oraz Shanghai Municipal People’s Government już dziś zapraszamy na organizowane w listopadzie 2018 w Szanghaju targi CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO. Targi zostały ogłoszone przez samego Prezydenta Chin - Xi Jinpinga i skupione będą wyłącznie na imporcie! To wydarzenie to ważny krok ku liberalizacji handlu i otwarciu chińskiego rynku na artykuły importowane. Chińscy organizatorzy gwarantują obecność agentów handlowych, dystrybutorów i przedstawicieli sieci zakupowych. Ponadto, misji handlowej przewodniczył będzie przedstawiciel polskiego rządu!

7 czerwca 2018 GO CHINA

GO FAR EAST? New opportunities for Polish companies in Asia

W imieniu Hong Kong Economic and Trade Office in Berlin oraz partnera wydarzenia - ośrodka THINKTANK mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium: GO FAR EAST? New opportunities for Polish companies in Asia, które odbędzie się w dniu 14 czerwca br. w Warszawie.

6 czerwca 2018 GO CHINA

Zaproszenie na Computex Taipei 2018

W imieniu Taiwan Trade Center Warsaw, biura Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) mamy przyjemność serdecznie zaprosić Państwa do wizyty na tegorocznej edycji targów Computex Tapei w ramach strefy InnoVEX, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca w Hali nr 3 Taipei World trade Center w Tajpej.

Wydarzenia

Wydarzenia

Niedz.
Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pt
Sob.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Programy

powered by WEB interface

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij